Modely domov

Viac o dome

Oli

83 500€

3 izbový

84m2

Viac o dome

Oli

95 000€

4 izbový

104m2

Viac o dome

Cuba

79 500€

3 izbový

79m2

Viac o dome

Cuba

89 000€

4 izbový

88m2

Viac o dome

Paula

95 000€

2 izbový

110m2

Viac o dome

Paula

95 000€

4 izbový

110m2

Viac o dome

Evo

195 000€

5 izbový

185m2

Viac o dome

4 Family

115 000€

5 izbový

138m2

Viac o dome

Bungalov 001

95 000€

4 izbový

110m2

Prečo dom od nás

Zdravé domy bez polystyrénu

Prečo sa vyhýbame tak bežnej veci ako je polystyrén?
Aby polystyrén spĺňal normy a nebol príliš horľavý, výrobcovia doňho pridávajú chemické látky, ako napr. hexabrómocyklododekán, ktorý sa uvoľnuje do priestoru.
Tieto látky sa nerozkladajú v životnom prostredí a kumulujú sa v živých ogranizmoch, tukových tkanivách a okrem iného aj človeku. Sú veľmi toxické. Môžu stáť za vážnymi poruchami a chorobami ako rakovina, alebo narušovať hormonálny systém štítnej žľazy a môžu spôsobovať aj poruchy vo vývoji nervovej sústavy.
Preto pre vás staviame zdravé domy.

Dom, ktorý sa neprehrieva

Stavebné materiály a konštrukcia domu je navrhnutá tak, aby v letných mesiacoch nedochádzalo k prehrievaniu domu a to aj bez používania klimatizácie. Dostatok masívnej betónovej hmoty v základovej doske, ktorá nie je tepelne izolovaná z vrchu, ale zo spodku, pomáha v interiéri k tomu,
aby sa dom v lete neprehrieval. Takáto akumulačná masa pomáha nielen v lete proti prehrievaniu, ale aj v zime pri akumulácii tepla. V kombinácii s vetraním s rekuperáciou, vytvára ideálne prostredie.

Čerstvý vzduch s rekuperáciou a bez plesní

Na to aby ste sa dobre a zdravo cítili, potrebujete čerstvý vzduch, čo býva v dnešných vzduchotesných novostavbách problém. Keď je v miestnosti veľa oxidu uhličitého, môžete cítiť nevoľnosť a môže vás bolieť hlava. V našich stavbách sú zabudované lokálne rekuperačné jednotky, ktoré sa starajú o prísun čerstvého vzduchu s tým že zachytávajú odchádzajúce teplo do keramického výmenníka a vracajú ho späť do domu. Vzduch nie je vedený v potrubiach ako pri klasických rekuperáciach, takže nehrozí znečistenie potrubia plesňami, ani nadmerne suchý vzduch. Preto sme zvolili lokálnu (decentrálnu) rekuperačnú jednotku.

Nízke náklady na prevádzku

Ecozáklady na penovom skle + Ytong Lambda = zdravý, dobre zaizolovaný a pevný dom Ytong Lambda IQ 450mm je spomedzi stavebných materiálov jeden z najlepších izolantov. Vyrába sa výhradne s prírodných materiálov , ako piesok, cement, vápno, voda, nachádzajúcich sa v zemskej kôre. Konštrukcia vášho domu je vďaka týmto stavebným systémom navrhnutá bez jediného tepelného mostu a tak budú vaše mesačné náklady na bývanie veľmi nízke.

,,Nehrajte sa na stavbárov, venujte sa svojej rodine. Určite za to stoja."

Prečo my?

Lebo nás to baví a robíme to z presvedčenia, nie pre ,,prachy".

Chceme zdravo bývať a doprajeme to aj vám.

Máme za sebou viac ako 200 stavebných diel  a niekoľko výnimočných stavieb, ktoré dostali ocenenia.

Náš tím, ktorý sa bude starať o výstavbu vašich domov

Martin

Ivka

 

Tonko

Tomáš

 

Stavali sme takéto domy

Zabezpečujeme

Stavebné povolenie

Nebaví vás behať po úradoch? Všetky otravné papierovačky vybavíme za Vás.

Financovanie

Financujte váš dom efektívne. S našimi špecialistami pre vás vyberieme najvhodnejšie financovanie.
.

Realizáciu interiéru

Chcete mať dom hotový na jeden šup? Po dohode vám zabazpečíme aj návrh a realizáciu interiéru.

4 kroky k vášmu domu

1. Vyberiete si dom

Stačí vám malinký dom pre dvoch? Alebo máte rodinu a štvorizbový dom je pre vás povinnosť? Máme domy vhodné pre oba prípady. 

2. Vypíšeme všetky potrebné dokumenty

Poznáte to. Papierovačny sú všade. Nedá sa im vyhnúť ani v tomto prípade. Dobrou správou je, že vás nebudeme zbytočne zaťažovať a čo môžeme, vybavíme za vás.

3. Postavíme vám dom

Keď všetko prebehne hladko, môžeme začať stavať. Vieme, že sa do nového domu tešíte, preto sa ponáhľame ako veľmi to len ide. 

4. Sťahujete sa

Máme hotovo :) Môžete si vybaviť sťahovacie auto a navoziť si veci do nového domu. Od dnes už budete spávať v novom.   
 

Dohodnite si stretnutie

Vyplňte dotazník a my sa Vám ozveme
verify

* Tento údaj je povinný

Spoločnosť ecoZÁKLADY s.r.o., ktorá je prevádzkovateľom tejto webovej stránky, spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, telefón, e-mail) iba za účelom vybavenia Vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov »